PODZIĘKOWANIA DLA RADY RODZICÓW

Drodzy Rodzice!

Pragniemy z całego serca podziękować za Waszą wyjątkową hojność i życzliwość.

Dziękujemy za piękny dywan i urocze doniczki do naszej biblioteki, które nie tylko wzbogaciły jej wnętrze, ale także stworzyły przyjazną atmosferę, sprzyjającą odkrywaniu magicznych światów książek przez naszych uczniów.

Jesteśmy wdzięczni za piłki i kosz na dwór. Sprawiły, że nasze przerwy stały się jeszcze bardziej aktywne i pełne radości, a ruch na świeżym powietrzu stał się integralną częścią naszego codziennego życia szkolnego.

Wielkie podziękowania również za Wasze upominki dla naszych osmoklasistów - długopisy na egzamin. To drobny gest, ale dla nich oznacza ogromne wsparcie, a urocze naklejki na schodach dodają uśmiechu każdemu kroku!

Dziękujemy za Wasze serca otwarte na potrzeby naszej szkoły oraz za nieustającą gotowość do pomocy!

Data dodania: 2024-05-15 10:54:28
Data edycji: 2024-05-15 11:04:02