W dniach 26 - 28 lutego 2024 r. zajęcia zkk i rewalidacyjne z p. Elwirą Szeliwiak są odwołane.
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Konsultacje nauczycieli

nauczyciel

dzień

godzina

Bielecka-Zagórna Krystyna (dyrektor)

poniedziałek

1430 – 1530

Glądała Beata (wicedyrektor)

wtorek

1440 – 1540

Wojciechowska Małgorzata (wicedyrektor)

środa

1400 – 1500

Anczarska Alicja

środa

845 – 945

Bednara Wiesława

wtorek

 1525 – 1625

Bondar Iwona

piątek

1525 – 1625

Chamera Małgorzata

środa

1525 – 1625

Dąbrowska Edyta

wtorek

1045 – 1145 (co drugi tydzień)

Dąbrowska Justyna

poniedziałek

1435 – 1535

Dudek Maciej

wtorek

1435 – 1535

Gąsior Dorota

środa

1525 – 1625

Gielnik Danuta

wtorek

1350 – 1450

Gierula Agnieszka

poniedziałek

1525 – 1625

Grzegrzółka Hanna

piątek

1040 – 1140

Grześ Joanna

czwartek

1440 – 1540 (co drugi tydzień)

Jagiełło Magdalena

poniedziałek

1435 – 1535

Kaleczyc Anna

poniedziałek

1435 – 1535

Kardyńska-Bodnar Monika

poniedziałek

1350 – 1450

Karmazyn-Kanonowicz Izolda

czwartek

1115 – 1215

Kondraciuk Ewa

wtorek

1225 – 1325

Kondrat-Ślepaczek Sylwia

piątek

845 – 945

Kulma Aleksandra

czwartek

1435 – 1535

Kuryłło Aneta

poniedziałek

845 – 945

Lasocka Małgorzata

środa

750 – 850

Lewandowska-Cebo Elwira

poniedziałek

1130 – 1230

Markowicz-Narękiewicz Agata

wtorek

1340 – 1440

Mielczarek Magdalena

piątek

1130 – 1230

Nadolna Katarzyna

środa

1550 – 1650

Olech Katarzyna

środa

1525 – 1625

Pach Marzena

wtorek

1225 – 1325

Perko Luiza

wtorek

1045 – 1145

Przybylska Julita

czwartek

1130 – 1230

Rucińska Beata

poniedziałek

1525 – 1625

Sawicka Monika

wtorek

1045 – 1145

Sielicka-Maciejewska Agnieszka

piątek

1040 – 1140

Słupińska Małgorzata

środa

1040 – 1140

Stępień-Kubiak Sylwia

wtorek

940 – 1040

Struk Kajetan

poniedziałek

1435 – 1535

Szałajska-Bednarz

piątek

1350 – 1450

Szeliwiak Elwira

środa

1040 – 1140

Szkudlarek Debora

wtorek

1045 – 1145

Tomella Izabela

czwatrek

1525 – 1625

Trusz Daria

poniedziałek

1435 – 1535

Tumidajewicz Anna

czwartek

1525 – 1625

Wnuk Anetta

poniedziałek

1550 – 1650

Zygmańska-Gąsior Katarzyna

wtorek

1130 – 1230

Żak-Izbińska Aneta

czwartek

1225 – 1325

Data dodania: 2022-09-20 08:17:10
Data edycji: 2023-10-24 10:34:05
Ilość wyświetleń: 910
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej