Paczuszka dla maluszka

W tej chwilowej atmosferze magii, gdy chcielibyśmy podzielić się dobrem, serdecznie zapraszamy  do zaangażowania się w akcję szkolnego wolontariatu "Paczuszka dla Maluszka".

To wspólna inicjatywa, która pomoże dzieciom i ich mamom, które znalazły schronienie w Ośrodku Wsparcia Rodzinie i Schroniska dla Kobiet  w Stargardzie.

Paczuszka może zawierać różnorodne drobnostki, takie jak kremy, szampony, oliwki, pieluchy, mydła czy mokre chusteczki.
Każdy drobny gest przyczyni się do stworzenia od naszej "DWÓJKOWEJ SPOŁECZNOŚCI" PACZUSZKI DLA MALUSZKA.

Akcja potrwa do  2 stycznia 2024 r., a paczki można dostarczyć do świetlicy szkolnej lub przekazać wychowawcom.

Niech nasze serca, pełne dobroci i współczucia, pomogą zatrzeć trudy tych, którzy potrzebują naszej pomocy.

Wierzymy, że RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ, a nasze wysiłki sprawią, że życie będzie łatwiejsze dla maluszków i ich mam.

„NIECH DZIĘKI NASZEMU GESTOWI W KIMŚ RADOŚĆ OBUDZI SIĘ I NADZIEJA”.

Z góry dziękujemy za Waszą życzliwość i współpracę!

Data dodania: 2023-12-18 08:08:39
Data edycji: 2023-12-18 08:09:02