DZIEŃ OTWARTY W NASZEJ SZKOLE: SZKOŁA Z PASJĄ, MIEJSCE Z WYBOREM! ODKRYJ NASZĄ EDUKACYJNĄ PRZESTRZEŃ!

Zapraszamy przyszłych uczniów, zerówkowiczów, ich rodziców, a także pozostałych, którzy chcieliby bliżej poznać naszą szkołę. To doskonała okazja, aby zobaczyć, jak wygląda nauka w naszej szkole i jakie korzyści niesie dla uczniów.
CO NA WAS CZEKA?
? Spotkanie z Dyrektorem: porozmawiacie osobiście z naszym dyrektorem, który przedstawi filozofię szkoły i cele edukacyjne i wartości, które kierują społecznością szkolną.
❓ Odpowiedzi na pytania: dowiecie się o metodach nauczania, zajęciach rozwijających uzdolnienia, zajęciach specjalistycznych, kołach zainteresowań, pracy świetlicy, działalności stołówki, i innych aspektach życia szkolnego.
? Prezentacja naszych metod nauczania: zobaczycie różnorodność metod, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb uczniów.
?‍♂️ Zwiedzanie szkolnych pomieszczeń: obejrzycie pracownie, sale lekcyjne i inne istotne miejsca w naszej szkole.
DLACZEGO WARTO PRZYJŚĆ?
? Poznaj naszą szkołę, jej atmosferę i piękne przestrzenie.
?‍? Spotkaj się z nauczycielami i uczniami, gotowymi odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania.
? Doświadcz przyjemności nauki poprzez interaktywne i kreatywne atrakcje.
? Przekonaj się, że nauka w naszej szkole to fascynująca przygoda!
Atrakcje, które czekają na Was:
TECHNOLOGIA I NOWOCZESNOŚĆ:
?️ Przeżyjcie niesamowitą podróż wirtualną (okulary VR) i poznaj tajniki programowania i robotyki.
? Rozruszajcie swój umysł z robotyką i robotami LEGO.
✒️ Długopisy 3D dla kreatywnych jednostek.
? Green Screen: Zrób zdjęcia w magicznych miejscach.
? Angielski z robotem Emys dla miłośników języków obcych.
?? Niemiecki interaktywnie.
SZTUKA I RĘKODZIEŁO:
? Stwórzcie własne arcydzieła na zajęciach plastycznych: Koraliki Hama z logo naszej szkoły, zakładki do książek, biedronki.
? Malowanie twarzy, warkoczyki i tworzenie figurek gipsowych.
? Odkryjcie sekrety ogrodnictwa na warsztatach dla miłośników natury.
NAUKA I EKSPERYMENTY:
? Eksperymenty i doświadczenia naukowe.
? Strefa Klocków Hocków: Tu rodzi się kreatywność!
? Rozwijajcie umiejętności manualne i kreatywności: Klocki, które uczą i bawią.
SPORT I ZDROWIE:
?‍♀️ Trzymajcie formę podczas wspólnych ćwiczeń: Trzymaj Formę, z nami ćwicz, aby coraz zdrowszym być!
? Dogoterapia-cieszcie się pokazem z pieskiem dla miłośników zwierząt.
? Sensoryczny tor przeszkód. Odkrywajcie przyjemność z sensorycznego toru przeszkód.
KULTURA I TWÓRCZOŚĆ:
? Podziwiajcie talenty naszych uczniów na wystawie prac.
? Spotkajcie się z redaktorami "Dwójkomaniaka" - szkolnej gazetki.
? Zróbcie niesamowite zdjęcia w ramce "SP2: Tu rodzi się kreatywność!"
PRZYJDŹCIE, ABY DOŚWIADCZYĆ ATMOSFERY, ZADAĆ PYTANIA I ZROZUMIEĆ, DLACZEGO NASZA SZKOŁA TO MIEJSCE WYJĄTKOWE DLA ROZWOJU WASZYCH DZIECI. DO ZOBACZENIA! ?
Data dodania: 2024-02-13 14:53:26
Data edycji: 2024-02-13 14:57:44