Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Złoto Marty i srebro Antka w lekkoatletyce

Dnia 7 czerwca na stadionie w Goleniowie odbył się Finał Indywidualnych Mistrzostw Województwa w Lekkoatletyce . Nasi zawodnicy startowali i pokonywali swoje rekordy życiowe w następujących konkurencjach : w biegu na 100 m, 600m, 1000m, 2000m , skoku w dal, pchnięciu kulą, rzucie oszczepem oraz sztafecie 4 x 100m. Ten dzień należał do Marty Falfury, która okazała się bezkonkurencyjna i w biegu na 1000 m zdobyła „złoty medal". Rewelacyjny wynik w biegu na 2000 m uzyskał Antoni Gulbinowicz , zdobywając „srebrny medal". Bardzo dobrze spisali się Nasi pozostali zawodnicy: Hanna Gruberska - 7 msc w biegu na 600 m, Monika Dadeło - 7 msc w biegu na 100 m, Magda Leśniak - 7 msc w rzucie oszczepem i 11 msc w pchnięciu kulą, Lena Uzdowska - 16 msc w skoku w dal. W sztafecie 4x100 m w kategorii chłopców nasz zespół w składzie Gabriel Zaborowski, Antoni Guzikiewicz, Oskar Krupski, Hubert De Weyher zajęli 5 msc. Dziewczęta w składzie Hanna Weychan, Julia Łyszyk, Hanna Zelek, Monika Dadeło zajęły 8 msc !!!

Wielkie brawa i gratulcje dla Wszystkich zawodników !