„Zielono mi i spokojnie...”

Zdalne nauczanie, porządkowanie, odnawianie, nic nie przeszkodzi SP2 w wykonywaniu codziennych obowiązków. Radzimy sobie nawet w tak trudnej sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy z powodu epidemii koronawirusa.

Chociaż w szkole nienaturalnie cicho i spokojnie, to wszyscy mają pełne ręce roboty. Nauczyciele pracują zdalnie z uczniami, pozostali pracownicy szkoły dbają, by działała ona sprawnie, była czysta, zadbana i coraz piękniejsza, a Panie Dyrektor włączają się w działania, nie tylko doglądając prac, ale i dbając o roślinność. Wspaniała pogoda sprzyja porządkom wokół budynku
i nowym nasadzeniom. Przyroda budzi się do życia, zachwycając nas kolorami kwiatów i świeżej zieleni, która wlewa nadzieję na lepsze jutro w nasze serca.

Oczywiście, nie obyło się bez rozpoczęcia remontów. Panowie woźni, pełni sił i zapału,  odnawiają kolejną salę lekcyjną. A wszystko to w przepisowych maseczkach na twarzy, pod którymi mamy uśmiech, patrząc jak nasz budynek i przestrzeń wokół pięknieje z dnia na dzień.

Wszystko po to, byście, Kochani Uczniowie, po powrocie do szkoły, zastali ją jeszcze ładniejszą. Z utęsknieniem czekamy na normalność...

Monika Kardyńska-Bodnar

Data dodania: 2020-04-22 07:51:08