W dniu 7 maja 2024 r. zajęcia szachowe są odwołane.

Zabawy z kasztanami

Jesień to piękny czas kiedy natura obdarowuje nas swoimi skarbami, które możemy wykorzystać na przeróżne sposoby. Dlatego dzieci uczęszczające do świetlicy miały kilka zadań do wykonania z jesiennymi kasztanami. Pierwszym z nich było ćwiczenie percepcji wzrokowej, które polegało na odwzorowaniu z kasztanów obrazka wydrukowanego na kartce. Dzieci bardzo dobrze i sprytnie poradziły sobie z tym zadaniem.  Kolejnym wyzywaniem było wykonanie ludzików z kasztanów. To zadanie przyniosło wiele radości. Kreatywności uczniów nie było końca, co chwilę wymyślali nowe pomysły. To zadanie przyniosło wiele radości i pokazało jak bardzo pomysłowi są uczniowie, a efekty ich pracy możecie podziwiać na poniższych zdjęciach.

Katarzyna Nadolna

Data dodania: 2021-10-27 14:18:37