Z wizytą w Powiatowej Komendzie Policji w Goleniowie

Dnia 30 maja 2023 roku grupa ósmoklasistów uczestniczyła w spotkaniu na terenie Powiatowej Komendy Policji w Goleniowie, aby bliżej zapoznać się z pracą w Policji. Powitał nas Komendant Powiatowy Policji w Goleniowie Pan Robert Sielski i zaprosił do swojego gabinetu. Spotkanie prowadziły Panie Natalia Gogosza i Beata Czorny z Wydziału Prewencji, które opowiedziały uczniom opracy policji, o tym, jakie wymagania trzeba spełnić żeby zostać policjantem, odpowiadały również na pytania związane z pracą policji. Uczniowie otrzymali też upominki - opaski odblaskowe i linijki. Po prezentacji udaliśmy się na spotkanie z nowym funkcjonariuszem Policji, Baksiem. To pies policyjny, który po kilkumiesięcznym szkoleniu, właśnie rozpoczyna swą służbę pod okiem swojego opiekuna. Dziękujemy Komendzie Powiatowej Policji w Goleniowie za możliwość bliższego zapoznania się z pracą policjanta. Może za kilka lat niektórzy z uczestników wycieczki zasilą szeregi tej ważnej służby.

Elżbieta Szadkowska

Data dodania: 2023-05-31 20:26:02