Z NOWYM ROKIEM EKO-KROKIEM

takim właśnie  hasłem uczniowie klasy 3b  zakończyli omawianie tematu dotyczącego Nowego Roku 2021 i związanych z nim nowych wyzwań. W klasie, której zawsze są bliskie tematy przyrodnicze i ochrona środowiska nie mogło więc zabraknąć postanowień związanych z ekologicznym stylem ŻYCIA. Zapisane i zilustrowane ''Eko-postanowienia'' mają zwracać uwagę na zachowania, nie tylko dzieci, ale i domowników, a nawet sąsiadów. Kto wie, jak bardzo przysłużą się te działania Ziemi? Klasa 3b tym samym dołączyła do ogólnopolskiego programu dla szkół i przedszkoli ''Działaj z imPETem'' na rzecz ograniczenia zużycia butelek PET i plastiku.

Autorka tekstu i działań: B. Rucińska
Koordynatorka projektu: I. Bondar