Wyruszamy w przedszkolną podróż

- zajęcia adaptacyjne w oddziale przedszkolnym

30 sierpnia odbyły się zajęcia adaptacyjne grupie w przedszkolnej. Głównym celem zajęć było zmniejszenie stresu u nowo przybyłych dzieci związanego z adaptacją do nowych warunków jakie panują w przedszkolu. Podczas zajęć świetniesię bawiliśmy, poznaliśmysię wzajemnie oraz pomieszczenia przedszkolne i szkolne. Mamy nadzieję, że 1 września z dziecięcymuśmiechem na twarzy nasze przedszkolaki śmiałozostaną w naszej placówce bez rodziców. Czekamy na Was i zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku z przeprowadzonych zajęć na szkolnym facebook-u.

Nauczycielki wychowania przedszkolnego

Data dodania: 2021-09-29 18:38:59