Wyniki konkursu ,,Biblioteczny Kalendarz Adwentowy''

W grudniu odbył się szkolny konkurs biblioteczny ,,Kalendarz Adwentowy”. Zabawa polegała na codziennej realizacji zadań z kalendarza. Zadaniem dzieci było m. in. wypożyczyć książkę o tematyce świątecznej, zaprojektować kartkę świąteczną, sprawdzić i narysować, co to jest ,,podłaźniczka”, przetłumaczyć zwrot ,,Wesołych Świąt” w kilku językach i wiele innych. Konkurs był przyjemnym wprowadzeniem w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Miejsca na podium zajęli:

I miejsce Michalina Maciejewska

II miejsce Martyna Karmazyn-Kanonowicz

III miejsce Szymon Karmazyn-Kanonowicz

Serdecznie gratulacje dla wytrwałych i systematycznych uczniów. Dziękuję za udział wszystkim uczestnikom konkursu.

Organizatorka
Magdalena Mielczarek