Warsztaty w Zespole Szkół nr 1

W dniach 20-21 kwietnia 2022 roku uczniowie klas ósmych z naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach w Zespole Szkół nr 1 w Goleniowie. Podczas nich mieli możliwość zapoznania się z ofertą szkoły. Poznali bliżej pracę logistyka, spedytora, hotelarza wykonując różne zadania min. projekt opakowania wg ściśle określonych procedur, przygotowanie załadunku pojazdu Uczestniczyli również w warsztatach gastronomicznych, podczas  których piekli placki i rogaliki, było pysznie. Mogli również uczestniczyć w warsztatach w salach przedmiotowych, w których odbywają się zajęcia na kierunku grafik komputerowy, programista, informatyk. Z warsztatów uczniowie wrócili zmęczeni, ale zadowoleni i bogatsi o nowe doświadczenia, które mamy nadzieję pomogą im w wyborze dalszej drogi kształcenia, który przed nimi. Życzymy więc im udanych wyborów i powodzenia na egzaminach.

Data dodania: 2022-04-27 08:56:46
Data edycji: 2022-07-06 18:26:42