Uroczystość nadania nowego sztandaru

Było pięknie, podniośle i wzruszająco podczas UROCZYSTOŚCI NADANIA NASZEJ SZKOLE NOWEGO SZTANDARU.
Zaszczycili nas Swoją obecnością znamienici Goście z Władz Gminy, Dyrektorzy szkół i przedszkoli, proboszcz parafii św. Katarzyny w Goleniowie - ks. Krzysztof Musiałek, który poświęcił SZTANDAR, Przewodnicząca Rady Rodziców- p. Aneta Duda- Karandish, Fundatorzy (Burmistrz Gminy Goleniów- p. Robert Krupowicz, Rada Rodziców, p. A. i M. Szychulscy, p. E. i A. Pacyna), Przedstawiciele mediów (Dziennik Goleniowski), Przedstawiciele klas, Nauczyciele.
Gala składała się z dwóch części, oficjalnej i artystycznej (odpowiedzialni: p. D. Gąsior, A. Kulma, M. Jagiełło). Nad całością czuwała p. E. Cebo, która była koordynatorem uroczystości.
Pani Dyrektor Krystyna Bielecka- Zagórna przywitała zebranych i podziękowała Szacownym Fundatorom Sztandaru, którzy wbijali pamiątkowy gwóźdź.
Podczas ceremonii mogliśmy obejrzeć także sceny z powieści Henryka Sienkiewicza "W pustyni i w puszczy" w wykonaniu uczniów naszej szkoły i wysłuchać śpiewu Marud.
Po części artystycznej zabrała głos p. Dyrektor i p. Burmistrz Anita Jurewicz, która w krótkich, szczerych słowach wyraziła swój zachwyt dla tej podniosłej uroczystości.
Całość profesjonalnie poprowadziła opiekun klas ósmych- Antonina Wróbel. Fotografią i filmem zajął się p. Przemysław Stychlerz. Dziękujemy również p. E. Frontczak za opiekę nad Samorządem Uczniowskim, p. M. Pach, p. M. Jerleckiej, p. D. Gąsior za wykonanie przepięknych dekoracji, p. M. Giniewskiej za obsługę nagłośnienia, p. E. Szeliwiak, p. I. Bondar.
MBodnar
Data dodania: 2021-11-12 17:10:19