Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w klasach, w tym roku wyjątkowo, 4-8, obfitowało w podniosłe i wzruszające momenty. Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego: Michał Ochocki wraz z Wiceprzewodniczącą Julią Frankowską przywitali wszystkich zgromadzonych, wprowadzono sztandar i odśpiewano Hymn Polski. Pani Dyrektor Krystyna Bielecka- Zagórna podziękowała dzieciom za wytrwałą pracę w ciągu roku oraz życzyła im bezpiecznych i i udanych wakacji. Głos podczas uroczystości zabrała także p. Alicja Szwed- przewodnicząca Rady Rodziców, dziękując za ten rok współpracy.

Następnie uczniowie mieli okazję podziwiać część artystyczną przygotowaną przez uczniów klas 4-7: 4a, 4c, 5a, 5b, 6a, 6b, 7a i 7c. Było dużo wspomnień związanych z nauczycielami i minionymi latami, a Oliwia Sorys z kl. 4a, przeniosła nas swym czarodziejskim głosem w inny świat.
Nie zabrakło również nagród dla wyróżniających się w nauce, sporcie, Samorządzie Uczniowskim i nie tylko. Pani Dyrektor Beata Glądała odczytywała narodzonych, którzy niezwykle dumni wychodzili wraz z wychowawcami na środek sceny z pięknie, jak co roku, przygotowaną dekoracją. Gratyfikacje wręczały Panie Dyrektor, Panie z Rady Rodziców przy pomocy wychowawców. W końcu uczniowie mogli się rozejść do klas, by dostać upragnione świadectwo, pożegnać się z nauczycielami i nierzadko wśród łez wzruszenia rozpocząć wakacje. Do zobaczenia we wrześniu, Kochani, odpoczywajcie wesoło i bezpiecznie, i pełni energii oraz pomysłów, wróćcie do nas za 2 miesiące.
MBodnar
Data dodania: 2024-06-24 19:17:38