Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2022/2023

I zaczęło się to, co nieuniknione. Jak co roku, w dniu 1 września rozpoczęliśmy naukę we wszystkich szkołach w kraju. Ale nie zawsze tak się działo, był taki pamiętny wrzesień 1939, kiedy dzieci zamiast iść do szkoły, chowały się przed niemieckimi bombami i myślały tylko o tym, jak przeżyć kolejną chwilę, dzień, całą wojnę. Polscy żołnierze i partyzanci walczyli długie 6 lat, by Polska odzyskała niepodległość i byście mogli żyć oraz uczyć się w swojej polskiej, wolnej od 1945r. Ojczyźnie. ?? O tych ważnych wydarzeniach przypomniała Pani Dyrektor Krystyna Bielecka- Zagórna, jednocześnie życząc Wam owocnej nauki w nowym roku szkolnym. Powitała także i przedstawiła społeczności szkolnej nową wicedyrektor- Panią MAŁGORZATĘ WOJCIECHOWSKĄ. Zastąpiła ona Panią Danutę Gielnik, która od jutra będzie dla niektórych Panią od matematyki.

Mogliście też wysłuchać krótkiej części artystycznej przygotowanej przez p. Izabelę Tomellę. A następnie wyruszyć do klas, niektórzy z Was z nowymi wychowawcami, których przedstawiła p. Wicedyrektor Beata Glądała. Oby ten rok był dobry dla Was, pełen pozytywnych wrażeń oraz obfity w sukcesy szkolne i osobiste. Powodzenia.

MBodnar

Data dodania: 2022-09-01 19:46:51