(ty)Dzień Kropki

W  naszej  świetlicy szkolnej obchodziliśmy nie dzień, a (ty)Dzień Kropki.

Kropka jest symbolem kreatywności, pomysłowości, talentów, wzmacniania wiary we własne możliwości.

Bawiliśmy się wspaniale, odkrywaliśmy wiele swoich talentów,  uczyliśmy się również współpracy, tworząc  wspólne prace.

Motywem przewodnim naszych działań była KROPKA.

Wszyscy wiemy, że kropki królują na światowych wybiegach mody i tak było również na naszym świetlicowym kropkowym pokazie mody. Dzieci ubrane w kropki, kropeczki pięknie się zaprezentowały na naszym wybiegu dla modelek i modeli.

Odkrywaliśmy talenty kulinarne, piekąc kropkowe babeczki. Babeczki były tak dobre, że ledwo co udało się zrobić im zdjęcie, tak szybko zniknęły z talerza.

Dzięki zastosowaniu nowych technologii uczniowie ożywiali namalowane przez siebie kropki. Były to magiczne kropki 3D. Bawiliśmy się również w interaktywne łączenie kropek.

Wspólnie wykonaliśmy długą kropkową gąsienicę oraz obraz talentów.

Przez cały tydzień w świetlicy było barwnie, wesoło i kreatywnie.

Data dodania: 2023-11-08 08:03:51
Data edycji: 2023-11-08 09:21:01