Tak pomagam

W piątek i sobotę 25 i 26 września z ogromną radością dołączyliśmy do Ogólnopolskiej Akcji Zbiórki Żywności CARITASU „TAK POMAGAM”. Nie zabrakło nas tzn. uczniów klas: III b (wraz z rodzicami uczniów a nawet ich młodszym rodzeństwem) IV  c, V a i  g,  VI c, VII a, b i f, VIII a, b i c oraz absolwentów naszej szkoły w sklepach Biedronka, KAUFLAND, LIDL i Netto. Celem było zebranie produktów spożywczych, które miały trafić do magazynu Parafialnego Zespołu CARITAS przy parafii św. Katarzyny w Goleniowie a następnie do domów ludzi, którym brakuje środków do życia i do każdego, kto znajdzie się w trudnej sytuacji i o taką pomoc poprosi. Ofiarodawców o otwartych sercach nie brakowało i naszych szczerych słów: „Dziękuję”. Oczywiście wszystko odbywało się z zachowaniem wszelkich zasad reżimu sanitarnego.

Opiekunowie: s. Monika Hoffmann, Zuzanna Kaluga, Elżbieta Szadkowska,Beata Rucińska, Sylwia Stępień-Kubiak

Data dodania: 2020-10-02 15:11:07
Data edycji: 2021-03-12 13:21:35