''Tak. Pomagam!''

WŚRÓD NAS SĄ UCZNIOWIE, KTÓRZY POMAGAJĄ POPRZEZ UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIEJ ZBIÓRCE ŻYWNOŚCI 9 grudnia 2023 r. (tj. w sobotę) w Goleniowie, na terenie supermarketów, miała miejsce Ogólnopolska Zbiórka Żywności „Tak. Pomagam" CARITAS, w której nie zabrakło także naszych uczniów: Wiktorii, Janka, Doriana z klasy 5a; Piotra i Mai z klasy 7a; Julii i Aleksandry z klasy 8a oraz Sary i Marcela z klasy 8b. Żywność ze zbiórki trafiła do magazynu żywności, z którego będzie rozdawana w ciągu roku ponad 100 rodzinom potrzebującym pomocy z naszej miejscowości i okolic. Jesteśmy z Was dumni. Razem możemy czynić więcej dobra.

Sylwia Stępień-Kubiak i s. Joanna Grześ

Data dodania: 2023-12-14 08:12:33