Sukcesy w konkursach humanistycznych

W związku ze zbliżającym się zakończeniem roku szkolnego systematycznie publikujemy osiągnięcia naszych uczniów.

Dzisiaj pragniemy zaprezentować największe sukcesy naszych uczniów, które odnieśli w konkursach humanistycznych.

Paweł Bodnar – zdobywca dwóch tytułów laureata konkursów kuratoryjnych - Konkursu Historycznego oraz Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie

XXV edycja Ogólnopolskiego Konkursu ALFIK HUMANISTYCZNY:

-  Aleksandra Zaborowska z klasy 8a, bardzo dobry wynik, 91,67% punktów możliwych do zdobycia, 5. wynik w województwie oraz 27. w kraju

- Zuzanna Radzka z klasy 5c – wynik bardzo dobry – 82,83% punktów (12. wynik w województwie i 75. w kraju)

- Julia Furs z klasy 4a – wynik bardzo dobry – 80,83% punktów (11. wynik w województwie i 146. w kraju)

- Grzegorz Szarek z klasy 2b – wynik dobry – 79,17% punktów (24. wynik w województwie i 345. w kraju)

- Maja Jakubik z klasy 5c – wynik dobry – 78,67% punktów (14. wynik w województwie i 106. w kraju)

- Karolina Grochocka z klasy 5b – wynik dobry – 78,33% punktów (15. wynik w województwie i 107. w kraju)

- Rozalia Lipska z klasy 4a – wynik dobry – 76,67% punktów (20. wynik w województwie i 214. w kraju)

- Oliwia Mielczarek z klasy 8a – wynik dobry – 76,67% punktów (49. wynik w województwie i 255. w kraju)

- Antonina Wróbel z klasy 8a – wynik dobry – 75,00% punktów (54. wynik w województwie i 289. w kraju),

Mały Konkurs Recytatorski do miejsko-gminnego etapu zakwalifikowali się:

- Aleksandra Szarek – kl. 4a

- Aleksandra Ziemińska – kl. 7g

- Marta Falfura - kl.8b

Gminny Konkurs Recytatorski “Magia w poezji Joanny Kulmowej” organizowany przez SP w Komarowie:

Wyróżnienie:

- Jan Berleć – kl. 3b

- Aleksandra Ziemińska – 7g

Pozostali reprezentanci:

- Blanka Kołosowska – 1b

- Marta Falfura – kl.8b

Szkolny Konkurs Wiedzy o Goleniowie:

I m. – Lena Gorzka i Wiktoria Tomella – kl. 5b

II m. – Aleksandra Janiszewska i Julita Tarnachowicz - kl. 5b

III m. – Karolina Grochocka I Julia Mackiewicz – kl. 5b

Archidiecezjany Konkurs Biblijny “Spotkanie ze św. Mateuszem” organizowany przez SP nr 11 w Szczecinie:

Wyróżnienie:

- Karolina Grochocka – kl. 5b

- Aleksandra Szarek - kl. 4a

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w nowym roku szkolnym.

Data dodania: 2022-06-19 17:47:33
Data edycji: 2022-07-20 17:02:13