22 kwietnia, z okazji Projektowanej Okazji Edukacyjnej związanej z obchodami Dnia Ziemi, uczniowie klas 4-8 będą uczestniczyć w zajęcia od godziny 8:00 do 12:25

Sukces siatkarek!

29.03.2022 do Goleniowa przyjechali mistrzowie 5 powiatów, aby wyłonić najlepszą dwójkę, która awansuje do półfinałów Mistrzostw Województwa w Siatkówce Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Pierwszy mecz rozegraliśmy ze szkołą z Kołobrzegu. Nasze siatkarki od początku do końca miały spotkanie pod kontrolą i wygrały je pewnie: 25:16 i 25:14. Drugi mecz to spotkanie z SP 6 Świnoujście. Rozgrywka była bardzo szybka, wygrana do 7 i do 5. Kolejny przeciwnik to Szkoła Podstawowa z Golczewa. Goleniowianki pokazały swój kunszt i również wygrały wysoko do 9 i 10.
Ostatni mecz to walka o pierwsze miejsce w finale regionu B: Sp2 Goleniów przeciwko Sp 3 Gryfice. Pierwszy set to lekki stres i sporo błędów po stronie gospodyń, jednak ostatecznie to my zachowaliśmy zimną krew i wygraliśmy seta: 28:26. W drugim stres "opuścił" nasze zawodniczki i wygrały go  pewnie: 25:14, a całe spotkanie 2:0 i bez straty ani jednego seta. Nasze siatkarki zostały mistrzyniami Regionu B, awansując do 1/2 Mistrzostw Województwa z 1. miejsca, co oznacza, że już w tym momencie jesteśmy w TOP 8 ZESPOŁÓW w NASZYM WOJEWÓDZTWIE!! Brawo Wy!!!
Zespół reprezentowały: Zuzanna Przybyszewska- kapitan, Lena Pieczak, Monika Dadeło, Antonina Wróbel, Julita Pomocka, Zofia Kołtuniak, Magda Leśniak, Oliwia Mielczarek, Aurelia Rutkowska. Trenerem i opiekunek jest p. Michał Staniucha.
Data dodania: 2022-04-04 12:51:50
Data edycji: 2022-07-06 18:21:29