22 kwietnia, z okazji Projektowanej Okazji Edukacyjnej związanej z obchodami Dnia Ziemi, uczniowie klas 4-8 będą uczestniczyć w zajęcia od godziny 8:00 do 12:25

Sukces piłkarzy SP2

18 września, na stadionie miejskim w Golenioiwe, punktualnie o godzinie 9.30 rozpoczęliśmy zawody o Mistrzostwo Gminy Goleniów w mini piłce nożnej chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. W zawodach wystartowały szkoły z: Białunia, Komarowa, SP5 i Sp4 w Goleniowie.

W pierwszym meczu dość wysoko pokonaliśmy SP5 Goleniów, bo aż 8:0. Drugi mecz to gra nerwow i bardzo zacięta rozgrywka ze Szkołą Podstawową nr 4 w Goleniowie. Straciliśmy gola w ostatniej minucie 1. połowy i na przerwę

zeszliśmy z remisem 1:1. Od poczatku 2. połowy gra układała się pod nasze dyktando i strzeliliśmy 2. gola. Było duże zamieszanie pod naszą bramką w ostatniej akcji meczu, ale dzięki dobrej obronie udało się nam zostać przy piłce i wygraliśmy mecz 2:1!  Kolejne spotkanie to bój ze szkołą z Komarowa. Wygraliśmy je dosyć spokojnie 5:1.

Ostatni nasz mecz to potyczka z Białuniem. Do naszej gry wkradło się zmęczenie i lekkie rozluźnienie, ale ostatecznie udało nam się pokonać zespół z Białunia 1:0 i wygrać Mistrzostwa Gminy Goleniów w mini piłce nożnej. Awansowaliśmy dalej do półfinału Mistrzostw Powiatu, który rozegrany zostanie w Goleniowie.

A oto SKŁAD ZWYCIĘSKIEJ DRUŻYNY: Aleksander Gorzka, Nikodem Leszczyński, Mateusz Nowak, Szymon Moraczewski, Tomek Wiśniewski, Robert Wiśniewski, Dominik Łuszczyński, Wiktor Wronek, Kamil Szwed, Bartosz Janowski i Filip Leśko. Opiekunem drużyny był p. Michał Staniucha.