Sukces naszych uczniów

Miło nam poinformować, że w rejonowym Konkursie Matematycznym dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2020/2021 uczniowie naszej szkoły - Maja Serej (klasa 7b) i Igor Maciejewski (klasa 8c) uzyskali 93% punktów możliwych do zdobycia (28 punktów na 30).

Zgodnie z regulaminem konkursów kuratoryjnych do etapu wojewódzkiego zostają zakwalifikowani uczestnicy, którzy uzyskali co najmniej 85% punktów możliwych do zdobycia.

Biorąc pod uwagę powyższy zapis - Maja i Igor będą reprezentowali naszą szkołę w wojewódzkim Konkursie Matematycznym dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2020/2021.

Gratulacje i brawa dla naszych szkolnych matematyków.

Równie udanego wyniku życzymy Mai i Igorowi na etapie wojewódzkim konkursu.

A.M-N

Data dodania: 2020-12-27 11:35:01