Srebro w mini piłce ręcznej dziewcząt

W dniu 1.02.2023r reprezentacja naszej szkoły pojechała do Nowogardu na Mistrzostwa Powiatu Goleniowskiego w mini piłce ręcznej dziewcząt Igrzysk Dzieci. Na zawodach stawiły się również dziewczęta z Białunia i SP1 Nowogard. Rozgrywki przewidywały 2 mecze. W meczu z Nowogardem nasze dziewczęta całkowicie kontrolowały przebieg spotkania i zakończyły je wygraną. Natomiast w meczu z Białuniem nawiązały wyrównaną sportową walkę i niestety ostatecznie oddały zwycięstwo rywalkom.
Do Goleniowa wróciliśmy ze srebrnymi medalami i pięknym pucharem za drugie miejsce. Gratulacje!

Skład drużyny:
Zuzanna Chodkiewicz