Spotkanie ze sztuką

W SPOTKANIACH ZE SZTUKĄ przez duże S miały okazję uczestniczyć (26 lutego) klasy 2b i 3a. Na początku uczniowie wysłuchali w Filharmonii pełnego humoru i rockowych rytmów Koncertu Integra z udziałem muzyków niepełnosprawnych oraz kwartetu smyczkowego. Następnie w Galerii ''Tworzę się '', pełnej kreatywnych i zaskakujących propozycji obcowania ze sztuką , malarstwem, filmem i teatrem dzieci wzięły udział w kilku warsztatach. Stworzyły autorski filmik animowany, żonglowały z animatorem sztuki cyrkowej, tworzyły sztukę poprzedzającą namalowane dzieła oraz dosłownie dotykały obrazów największych mistrzów, szukały i znalazły perłę oraz ucho Vincenta van Gogha. Działo się tak wiele,tak pięknie..., że na spotkanie ze Sztuką trzeba umówić się ponownie.

Beata Rucińska

Data dodania: 2020-03-01 15:16:19