W sobotę mieliśmy niezwykłą okazję, by na chwilę cofnąć zegar. W tym samym miejscu, w którym rok temu żegnaliśmy klasę 8A (rocznik 2024/2025), spotkaliśmy się ponownie. I to w jakim gronie! Naszych fantastycznych Absolwentów oraz ich niezawodnych, wspaniałych Rodziców.
Co to był za wieczór! Pełen luzu, uśmiechu i niesamowitych wspomnień z dawnych szkolnych lat, wycieczek i wspólnych imprez. Nie zabrakło też opowieści o tym, jak to jest być już uczniem szkoły średniej.
Jednogłośnie uznaliśmy, że... to spotkanie po prostu musi stać się naszą nową tradycją! Dlatego mówimy sobie: do zobaczenia za rok!
Bo szkoła to nie tylko mury, to przede wszystkim ludzie i relacje, które zostają na lata.