Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Spotkanie z Absolwentami z klasy 8a

Spotkanie z Absolwentami z klasy 8a
W sobotę mieliśmy niezwykłą okazję, by na chwilę cofnąć zegar. W tym samym miejscu, w którym rok temu żegnaliśmy klasę 8A (rocznik 2024/2025), spotkaliśmy się ponownie. I to w jakim gronie! Naszych fantastycznych Absolwentów oraz ich niezawodnych, wspaniałych Rodziców. 
Co to był za wieczór! Pełen luzu, uśmiechu i niesamowitych wspomnień z dawnych szkolnych lat, wycieczek i wspólnych imprez. Nie zabrakło też opowieści o tym, jak to jest być już uczniem szkoły średniej. 
Jednogłośnie uznaliśmy, że... to spotkanie po prostu musi stać się naszą nową tradycją! Dlatego mówimy sobie: do zobaczenia za rok!
Bo szkoła to nie tylko mury, to przede wszystkim ludzie i relacje, które zostają na lata. 
Udostępnij
Data dodania: 2026-06-23 09:01:36
Data edycji: 2026-06-23 15:21:13
Ilość wyświetleń: 26
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej