Spotkanie międzypokoleniowe

Uczniowie klasy 2a zostali zaproszeni na spotkanie międzypokoleniowe do Centrum Aktywności Lokalnej. Zaprosiły nas Panie z grupy tanecznej "Szalone" z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Goleniowie w ramach projektu “Dzień Dziecka na wesoło”- sfinansowanego przez Goleniowski Fundusz Aktywizacji Seniorów.
Były występy artystyczne- śpiewanie, wspólne tańce. Na dzieci czekał pyszny poczęstunek. Spotkanie przebiegło w bardzo radosnej atmosferze. Był to czas wspólnego działania, ale też okazja do integracji i wymiany życzliwości. Międzypokoleniowe  działania pokazują, że jesteśmy dla siebie potrzebni, a nasze kontakty mogą przynieść wiele obopólnej radości.
Klasa 2a bardzo dziękuje za zaproszenie i wspaniale spędzony czas. Szczególne podziękowania dla Pań: Łucji, Barbary, Ireny, Władzi i Joli.

A.K.

Data dodania: 2023-06-20 16:58:53