Spotkanie klas z poetką i pisarką Panią Ewą Stadtmuller

27 paźdzernika miało miejsce wzruszające spotkanie klas I-III z poetką i pisarką Panią Ewą Stadtmuller

Jak widać, miało ono charakter zdalny. Od godziny 9.00 prosto z Krakowa, pisarka rozmawiała z dziećmi na temat swoich wrażeń ze spotkań ze św. Janem Pawłem II, który od wczesnej młodości właśnie w Krakowie  mieszkał, studiował i pracował, a później jako Papież odwiedzał wielokrotnie to miasto. Podczas spotkania Poetka czytała fragmenty swoich książek o Janie Pawle II oraz przeprowadziła konkursy i quiz z hasłami  Papieża Polaka: ''Nie lękajcie się '', ''Totus Tuus''. Spotkanie odbyło się z okazji 100. rocznicy urodzin św.Jana Pawła II. Dodajmy, że Pani Ewa gościła już w naszej szkole w listopadzie w 2019 roku. Spotkanie to zawdzięczamy ks.proboszczwi Krzysztofowi Musiałkowi i Stowarzyszeniu Św.Katarzyny w Goleniowie Dziękujemy z całego serca!!

Data dodania: 2020-10-28 08:53:14
Data edycji: 2021-06-21 09:15:27