Spotkanie autorskie z pisarką książek dla dzieci i młodzieży

Dnia 25 kwietnia uczniowie klasy III b  uczestniczyli w spotkaniu z pisarką książek dla dzieci i młodzieży panią Barbarą Stańczuk zorganizowanym przez bibliotekę szkolną. Podczas spotkania autorka przybliżyła swoją twórczość, opowiadała o swoich książkach  i ich bohaterach, przeczytała bajkę terapeutyczną o misiach pt. "Potulny jak misiaczek”. Dzieci nie tylko słuchały z uwagą, ale aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, chętnie zadawały ciekawe pytania oraz przygotowały wywiad z autorką.  Dowiedziały się, że warto rozwijać swoje pasje bez względu na trudności, które stoją nieraz na naszej drodze. Spotkanie upłynęło w miłej, radosnej atmosferze, a dzieci nagrodziły pisarkę gromkimi brawami oraz wręczyły kwiaty i przygotowany przez siebie  upominek. Spotkanie zakończyło się wpisywaniem dedykacji do książek oraz zakładek do książek. Dziękujemy za pomoc w organizacji spotkania pani Elżbiecie Szadkowskiej i pani Agnieszce Juchniewicz-Wróbel.

Książki autorki dostępne są w szkolnej bibliotece.

Magdalena Mielczarek i Małgorzata Chamera

Data dodania: 2023-04-27 20:12:27