Rymy dla Katarzyny

Organizatorem tego ciekawego przedsięwzięcia  było Stowarzyszenie Św.Katarzyny w Goleniowie. Konkurs skierowany do klas 1-4 ze Szkół Podstawowych nr 1, 2, 8 odbył się 19 listopada 2019r. w sali widowiskowej GDK-u.Wzięło w nim udział 30 uczniów. Każdy z nich zaprezentował przed jury i publicznością wybrany fragment książki autorstwa krakowskiej poetki Ewy Stadtmuller.
Naszą szkołę godnie reprezentowało 6 dzieci z klasy 2b: Ada, Gabrysia, Zosia, Ola P., Kornel i Jaś z klasy 1b. Konkurs i spotkanie z dziećmi zostało  poprzedzone czytaniem książki przez znanych goleniowian: p. Burmistrza, dyrektorów szkół, GDK-u, duchownych, redaktora Gazety Goleniowskiej, aktorkę i nauczycielkę.
Wyniki konkursu recytatorskiego jak i plastycznego zostaną ogłoszone 25 listopada po mszy św. ku części patronki parafii.

Gratulujemy pięknego występu i trzymamy  kciuki za naszych małych artystów.

Beata Rucińska

Data dodania: 2019-11-21 16:31:44