Rozstrzygnięcie XXVII Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny

✔️ Najwyższy wynik w naszej szkole wraz z dyplomem uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymała Maja Serej - uczennica klasy 8b. Maja otrzymała 82,5% punktów możliwych do uzyskania i zajęła 14 miejsce w województwie zachodniopomorskim, 105 w kraju.
Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymują wyłącznie uczniowie, którzy uzyskają ponad 80% punktów możliwych do zdobycia.
Dyplomami uznania i wyróżnieni zostali także następujący uczniowie:
✔️ Dyplom uznania za uzyskanie najlepszego wyniku w klasach siódmych otrzymała Weronika Kościółek - uczennica klasy 7e. Weronika zajęła 30 miejsce w województwie zachodniopomorskim, 425 w kraju.
✔️ Dyplom uznania za uzyskanie najlepszego wyniku w klasach piątych otrzymała Karolina Grochocka - uczennica klasy 5a. Karolina zajęła 43 miejsce w województwie zachodniopomorskim, 607 w kraju.
✔️ Dyplom uznania za uzyskanie najlepszego wyniku w klasach trzecich otrzymał Maciej Oleszczyk - uczeń klasy 3b. Maciej zajął 107 miejsce w województwie zachodniopomorskim, 2269 w kraju.
✔️ Dyplom uznania za uzyskanie najlepszego wyniku w klasach pierwszych otrzymał Franek Strutyński oraz Bianka Łapot - uczniowie klasy 1a. Franek i Bianka zajęli 114 miejsce w województwie zachodniopomorskim, 1544 w kraju.
Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych matematycznych sukcesów!
Dyplomy uznania i dyplomy uczestnika zostaną przekazane uczniom na najbliższym apelu podsumowującym pracę w I semestrze.
A.M-N
Data dodania: 2022-02-18 10:29:30