Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Realizacja projektu (Nie)zwykła matematyka

Realizacja projektu (Nie)zwykła matematyka

Realizacja projektu (Nie)zwykła matematyka
Moduł Vll:Ćwiczymy nie tylko umysł czyli matematyka na sportowo
10.Trening czyni mistrza

✅ Klasa 3b w goleniowskim Klubie Bokserskim "Taurus" (11.06.) miała niebywałą okazję przeprowadzić wywiad z renomowanym sportowcem, członkinią kadry narodowej,trzykrotną mistrzynią Europy (2021,2022,2023) w kategorii do 81kg - MARTYNĄ JANCELEWICZ.

✅ Spotkanie na klubowej sali treningowej zorganizowała sama Mistrzyni, absolwentka naszej szkoły i Gimnazjum nr 1, a towarzyszył Jej trener i założyciel klubu p. Remigiusz Gajewski.

Trener opowiedział dzieciom o początkach i rozwoju kariery sportowej Martyny, krok po kroku opowiedział jak Jego zawodniczka dochodziła do mistrzowskiej formy, razem z dziećmi  wyliczali czas jednostek treningowych bokserki w ciągu dnia, tygodnia i  miesiąca oraz po jakim czasie Nasza goleniowianka osiągnęła pierwszy spektakularny sukces. A było to niespełna 6 lat temu, gdy Martyna miała zaledwie 16 lat.

✅ Wywiad był wzbogacony oglądaniem kolekcji medali Martyny, Jej plakatów ,kroniki oraz świetnym treningiem ,z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu: rękawic, kasków ,worków i ringu.

Kończąc spotkanie z Bystrymi Rekinami, Martyna podkreśliła jak ważne są dla kondycji sportowca: zdrowy styl życia, właściwe odżywianie oraz odpowiednio długi sen. Podkreśliła także, że nie ważne jaki sport będziemy uprawiać, bo  najważniejsze jest aby znaleźć coś co sprawi nam przyjemność i zmotywuje do aktywnego spędzania czasu.

MARTYNKO, bardzo dziękuję Ci za to fantastyczne spotkanie po latach. I tak jak Twój trener i Twoi rodzice jesteśmy z Ciebie bardzo dumni i życzymy Ci wymarzonego złotego medalu na Igrzyskach Olimpijskich za cztery lata. 

Beata Rucińska

#NiezwyklaMatematyka #NiezwykłaMatematyka

Data dodania: 2024-06-17 17:50:44
Data edycji: 2024-06-17 17:53:35
Ilość wyświetleń: 68
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej