Razem w Klasie

Miło nam poinformować, że nasza szkoła została zakwalifikowana do udziału w programie Razem w Klasie.

Celem programu jest wsparcie nauczycieli w pracy z osobami z doświadczeniem migracji i uchodźstwa, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży z Ukrainy. W ramach uczestnictwa w programie nauczyciele otrzymają pakiety materiałów edukacyjnych, możliwość uczestnictwa w szkoleniach i udziału w indywidualnych sesjach  z trenerami i trenerkami edukacji wielokulturowej.

Udział w programie pomoże nauczycielom zaplanować pracę z klasą, do której dołączają uczniowie i uczennice z Ukrainy Szkolnymi koordynatorami programu Razem w Klasie są: p. Aneta Żak-Izbińska, p. Debora Szkudlarek i p. Agata Markowicz-Narękiewicz.

A.M-N

Data dodania: 2022-08-27 20:15:57