Razem możemy więcej

Drodzy Nauczyciele, Rodzice i kochane Dzieci! Udało się! Nasz szkolny Wolontariat – ❤️ SERCE DWÓJKI ❤️ rozpoczął swoją działalność i 2 października odbył się nasz pierwszy kiermasz dedykowany dzieciom z Sierocińca w Kasisi.
Pragniemy podziękować tym wszystkim, którzy umożliwili nam zorganizowanie go, wszystkim darczyńcom z serca dziękujemy.
Pragniemy serdeczne podziękowania złożyć dzieciom z klas: VII C, IIB i Koła Misyjno-Ewangelizacyjnego wraz z ich opiekunami, które zaangażowały się w przygotowanie kiermaszu i  obsługiwały stoiska.
Dziękujemy każdemu, kto odpowiedział na nasz apel, zakupił "Lizaka dla Dzieciaka" i nie przeszedł obojętnie wobec naszej inicjatywy, by wspomóc tych, którzy mają trudniejszą sytuację niż my, by ten nasz gest mógł dać komuś nadzieję na jutro -  WIELKIE DZIĘKI!!!
RAZEM, NAPRAWDĘ MOŻEMY WIĘCEJ… A zebraliśmy niemałą sumę 841,59 zł.
Zapraszamy na następny kiermasz już w przyszłym miesiącu.

Siostra Monika Hoffmann i Zespół Wolontariatu

Data dodania: 2019-10-09 15:38:05