Rajd Pieszy w SP2

W Dniu Dziecka w naszej szkole odbył się Rajd Pieszy.

Formuła rajdu polegała na zdobywaniu kolejnych liter - pieczątek ukrytych na terenie lasu, które stworzyły hasło. Ponadto na trasie rajdu umieszczone były zadanie specjalne.

W trakcie zabawy uczniowie kształtowali: wytrzymałość fizyczną, umiejętność współpracy, orientację w terenie, spostrzegawczość, poczucie dbałości o środowisko naturalne, umiejetność posługiwania się aplikacją terenową i mapą papierową oraz znajomość języka obcego.

W rajdzie wzięły udział cztery klasy ósme.

Tego dnia pogoda od rana nie rozpieszczała, obfite opady groziły odwołaniem rajdu, ale na szczęście dokładnie w czasie rozpoczęcia imprezy deszcz ustąpił, a zza chmur wyjrzało słońce.

Wyniki rywalizacji kształtują się następująco:

1 miejsce klasa 8b i 8d,

2 miejsce klasa 8f,

3 miejsce klasa 8c.

Gratulujemy wyrównanej walki. Doceniamy silną motywację i wytrwałość wszystkich uczestników zarówno po stronie uczniów, jak i nauczycieli.

Data dodania: 2022-06-04 20:26:33
Data edycji: 2022-07-20 16:54:24