Projekt ''Z przedszkola do Dwójki''

Dwa pierwsze tygodnie lutego były dla nas bardzo pracowite! A to wszystko za sprawą projektu "Z przedszkola do Dwójki", podczas którego zaprosiliśmy w progi naszej szkoły Przedszkolaków z 7️⃣ goleniowskich przedszkoli:
? "Tęczowej Krainy
? "Misiowego Przedszkola",
? "Słonecznej Jedynki",
? Publicznego Przedszkola nr 4,
? Publicznego Przedszkola nr 2,
? "Stokrotki",
? Oddziału Przedszkolnego w SP nr 2.
Grubo ponad ?przedszkolaków przemierzyło korytarze i sale naszej szkoły biorąc udział w autorskich zajęciach przygotowanych specjalnie dla nich.
Nie zabrakło sportowej rozgrzewki w rytm muzyki ?‍♀️, zabawy z klockami LEGO, aktywnego działania w pokoju światła?i karmienia "Kotków - głodomorków" połączonego z nauką matematyki!
By jeszcze lepiej poczuć klimat szkoły nasi goście udali się na zwiedzanie szkoły. Zobaczyli, jak wyglądają prowadzone u nas lekcje i mamy nadzieję, że z przyjemnością dołączą do naszej dwójkowej społeczności od września!

Serdecznie zapraszamy!
Data dodania: 2024-02-26 07:07:59