Projekt MATma^2

Trzydziestu trzech ósmoklasistów z naszej szkoły 26 wrześniau czestniczyło  w pierwszym spotkaniu w ramach realizowanego Projektu MATma^2.

W ramach Projektu MATma^2 uczniowie będą uczestniczyć w kursie online przygotowującym ich do egzaminu ósmoklasisty. Zajęcia z uczniami będzie prowadził nauczyciel matematyki z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Pro Futuro - Robert Baca. Dzisiejsze spotkanie jest spotkaniem organizacyjnym podczas którego uczniowie pierwszy raz będą logowali się na platformę oraz zapoznają się z prowadzącym zajęcia.

W projekcie bierze udział 800 tegorocznych ósmoklasistów z województw:
- kujawsko-pomorskiego
- warmińsko-mazurskiego
- zachodniopomorskiego
- lubuskiego.

Bardzo się cieszymy, że nasi uczniowie zostali zakwalifikowani do pierwszej edycji MATma^2.

Koordynatorką projektu w naszej szkole jest p. Magdalena Jagiełło oraz p. Agata Markowicz-Narękiewicz.

A.M-N

Data dodania: 2022-09-27 06:51:28