Pomagamy, bo serca wielkie mamy

Grudzień jest magicznym czasem, a świetlica szkolna wyjątkowym miejscem, gdzie króluje radość, uśmiech i chęć niesienia pomocy innym. Nauczyciele pracujący w świetlicy wraz z dziećmi, które uczęszczały na zajęcia zdalne w szkole, włączyły się w przedświąteczne akcje, aby nieść radość drugiemu człowiekowi.

Z początkiem grudnia przygotowaliśmy kartki i stroiki dla kombatantów oraz seniorów z naszej szkoły. Naszą placówkę odwiedził Św. Mikołaj, który poczęstował nas ciepłym, pachnącym świętami sernikiem i dał nadzieję na „dobre czasy.” Włączyliśmy się również w pomoc chorym, przebywającym na oddziale Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Goleniowie, organizując niezbędne środki higieniczne i nie tylko.

Cieszymy się z możliwości niesienia pomocy, pamiętając że „największy skarb ukryty w sercu masz”.

Nauczycielki pracujące w świetlicy

Data dodania: 2020-12-18 18:41:34