W tym tygodniu 20.10 - 25.10. 2024 zajęcia z panią Sylwią Kondrat-Ślepaczek są odwołane.
Ikona powiększania tekstu
Ikona pomniejszania tekstu
Ikona zmiany kontrastu
Ikona podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień

DZIĘKUJEMY Paniom z SP2

Izabeli Borys, Malgorzacie Lasockiej, Sylwii Kondrat - Ślepaczek, Agnieszce Juchniewicz - Wróbel oraz uczniom SP2 za realizację projektu "MŁODZI I SENIORZY ŚPIEWAMY DLA NIEPODLEGŁEJ"

Genowefa Bartoszewicz, Krystyna Daszuta

"MŁODZI SP2 PAMIĘTAJĄ O SENIORACH"

W ramach współpracy i wolontariatu na rzecz goleniowskich seniorów-  dzieci SP2 pamiętały, aby przed Świętem 11XI 2020r. przekazać seniorom przygotowane kartki wraz z życzeniami jakże dziś ważnymi: ZDROWIA, ZDROWIA jeszcze raz ZDROWIA. Pomimo pandemii seniorzy jak zwykle zamieścili podziękowania na fb, co pokazuje jak ważna jest komunikacja chociażby zdalna na odległość. Seniorzy pamiętają o SP2- SP2 pamięta o seniorach.

Zaczęliśmy już przygotowania kartek i stroików świątecznych, które przekażemy Państwu już u progu grudnia.

Izabela Borys, Małgorzata Lasocka,
Sylwia Kondrat - Ślepaczek, Agnieszka Juchniewicz- Wróbel.

Data dodania: 2020-11-14 18:54:13
Data edycji: 2021-06-21 09:19:32