Pierwsza sesja Młodzieżowej Rady Gminy w Goleniowie

18 Młodzieżowych Radnych wzięło udział w pierwszej sesji Młodzieżowej Rady Gminy w Goleniowie.
Szanowni Państwo Radni, oto Wasz czas! Zaczął się Wasz czas i zbliża się moment, kiedy w tej wspaniałej wielowiekowej sztafecie pokoleń przejmiecie od nas odpowiedzialność za przyszłość naszego kraju, za dobrobyt, wspólne dobro i bezpieczeństwo!
Dziękuję za Waszą decyzję o wzięciu udziału w wyborach. Gratuluję i liczę na dobrą współpracę organów wykonawczych i uchwałodawczych. Wszelkiej pomyślności! ??
ℹ️ Młodzieżowa Rada wybrała swojego Przewodniczącego, którym został Damian Czejda z Zespół Szkół nr 1 w Goleniowie oraz dwóch Wiceprzewodniczących, którymi zostali: Antonina Wróbel z Zespół Szkół nr 1 w Goleniowie i Alan Baszczyński ze Szkoła Podstawowa nr 4 w Goleniowie. Sekretarzem będzie Oskar Boba ze Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 5 im. ks. Jana Twardowskiego.
Kolejna sesja Rady odbędzie się ?17 marca 2023 r. o godz. 10.00.
#goleniow #MłodzieżowaRadaGminywGoleniowie Zespół Szkół Publicznych w Mostach Szkoła Podstawowa im. prof. Wiesława Grochowskiego w Kliniskach Wielkich Szkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów Polskich w Goleniowie Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy Zespół Szkół Prywatnych Szkolna 13 w Goleniowie Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Goleniowie Zespół Szkół Publicznych w Białuniu
Data dodania: 2023-03-13 13:21:36
Data edycji: 2023-08-12 20:10:06