„Paczuszka dla maluszka”

… bo ludzi dobrej woli jest więcej … Pokażmy, że mamy Wielkie Serca i wspólnie zaangażujmy się  w akcję szkolnego wolontariatu „Paczuszka dla maluszka”.

W imieniu mam i ich dzieci, których trudna sytuacja zmusiła do odnalezienia schronienia w Domu Samotnej Matki w Syrkowicach zapraszamy Was nauczycieli i pracowników szkoły do otwarcia serca  i przyniesienia drobnostki dla ich maluszków, by w ten sposób stworzyć od naszej „DWÓJKOWEJ SPOŁECZNOŚCI” PACZUSZKI DLA MALUSZKA.

Do paczuszki można włożyć: kremy, szampony, oliwki, pieluchy, mydła, mokre chusteczki, pieluszki jednorazowe.

Akcja „Paczuszka dla Maluszka” trwa do 23 grudnia 2022 r. Paczkę można przynieść do świetlicy szkolnej lub zostawić w pokoju nauczycielskim.

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji, ponieważ RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ.

„NIECH DZIĘKI NASZEMU GESTOWI W TE ŚWIĘTA W KIMŚ RADOŚĆ OBUDZI SIĘ I NADZIEJA”.

Katarzyna Nadolna, Sylwia Stępień-Kubiak

Data dodania: 2022-12-14 19:12:58