OGÓLNOPOLSKIE FORUM EKONOMICZNE MŁODYCH

Finaliści konkursu to uczniowie klasy 6c: Sebastian, Piotr i Jakub. Chłopcy zaproszeni zostali do Warszawy, ale niestety pandemia wymusiła zdalną formułę finału konkursu. Warsztaty online z prezenterką TV panią Aleksandrą Kostką i aktorem Piotrem Dzięcielskim na długo pozostaną w pamięci. Możliwość  bezpośredniej rozmowy na temat tremy, pierwszego wrażenia i autoprezentacji przydała się podczas publicznego występu. Chłopcy brali bowiem udział w transmisji oglądanej na żywo. Live  zgromadził nie tylko 12 szkół, które zakwalifikowały się do ścisłego finału, ale wszystko mogli zobaczyć również rodzice i zaprzyjaźnieni goście. Ogromne podziękowania dla Pana Pawła Mituły - informatyka, który pomógł nam poznać zakamarki i arkana spraw technicznych takiej transmisji. Ukłony nasze kierujemy również w stronę Pauliny Gipsiak - studentki dziennikarstwa i komunikacji społecznej, której rady wzięliśmy do serca i zastosowaliśmy podczas udziału w konkursie.

opiekun Izabela Borys

Data dodania: 2021-05-24 17:22:41