Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny

DYPLOMY z UNIWERSYTETU BIAŁOSTOCKIEGO z WYDZIAŁU  MATEMATYKI dotarły w minionym tygodniu do szkoły i trafiły do rąk uczestników Ogólnopolskiego  Konkursu Fotograficznego, którego  organizatorem było Uniwersyteckie Centrum Kreatywnego Uczenia się Matematyki. Za swoje fantastyczne wakacyjne zdjęcia na temat: ''Geometria, której nie uczą w szkole'', dyplomy UZNANIA otrzymało czworo uczniów z klasy 2b: ANIELKA DUDKO, BLANKA KOŁOSOWSKA, MIŁOSZ MASKIEWICZ i MAREK MŁYNARCZUK oraz KAROLINA KOŁOSOWSKA z klasy 8d.

Podziwiamy prawdziwie matematyczne i geometryczne kadry otaczającego nas świata,  "upolowane" w Polsce i w Europie. Gratulujemy dyplomów podpisanych przez Panią Dziekan Wydziału Matematycznego i dziękujemy za promocję naszej  szkoły na znakomitej Uczelni Wyższej w Białymstoku.

Beata Rucińska

#NiezwykłaMatematyka. Galeria sztuki. Matematyka jak kurz jest wszędzie.

Data dodania: 2023-01-18 18:26:56
Data edycji: 2023-07-15 17:29:22