Niedzielna akcja szkolnego wolontariatu

W ramach akcji ,,Godzina dla Szczecina i Twojej miejscowości” wolontariusze z naszej szkoły uczestniczyli w niedzielnym spacerze z psami ze schroniska w Budnie. Niestety, nie każde zwierzę może cieszyć się miłością i czułością okazywaną mu w domu, dlatego wolontariusze postanowili podarować kilka szczęśliwych chwil bezdomnym psom. Pieski były bardzo szczęśliwe, że mogły spędzić trochę czasu z dziećmi i wyjść z nimi na spacer. Równie szczęśliwi byli nasi uczniowie, którzy okazali wiele serca zwierzętom i pokazali, jakimi są czułymi i odpowiedzialnymi ludźmi. Spacer możemy uznać za bardzo udany, tym bardziej, że była wspaniała pogoda, typowa złota polska jesień. Mamy nadzieję, że uda nam się jeszcze powtórzyć tę akcję i sprawić radość nie tylko sobie, ale i zwierzętom.

Katarzyna Nadolna

Data dodania: 2022-10-24 18:34:30