NASZ LAUREAT - superfotograf z nagrodami!!

W godzinach popołudniowych osobiście dotarła z dyplomem i nagrodą do Kornela Żylińskiego, ucz. klasy 3b, organizatorka konkursu fotograficznego ''Goleniów - moje miasto, tu mieszkam, tu żyję'' - Pani Joanna Sosnowska, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Goleniowie. Jak sama powiedziała, chciała osobiście poznać zdolnego laureata i pogratulować zwycięskiego ujęcia. Niestety, z uwagi na sytuację, uroczyste wręczenie nagród nie mogło się odbyć. Dla pozostałych uczestniczek Pani Joanna przekazała pamiątkowe goleniowskie suweniry. - Być może- dodała w zdalnym wywiadzie Pani Joasia - z wielu wygranych zdjęć powstaną wyjątkowe widokówki z Goleniowa, na odwrocie z nazwiskiem autora.

My uczniowwie SP2 za wszystko bardzo  dziękujemy i jeszcze raz serdecznie gratulujemy naszemu laureatowi!

BR

Data dodania: 2020-11-18 11:03:39