NAJLEPSI MATEMATYCY W WOJEWÓDZTWIE

Miło nam poinformować, że dwoje uczniów naszej szkoły - Igor Maciejewski z klasy 8c i Maja Serej z klasy 7b uzyskali tytuł laureata Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2020/2021. Tytuł laureata uprawnia Igora i Maję do otrzymania z matematyki oceny celującej na świadectwie szkolnym oraz do zwolnienia z egzaminu ósmoklasisty z matematyki. Zwolnienie z egzaminu jest równoznaczne z uzyskaniem najwyższego wyniku (100%). Warto również dodać, że Igor i Maja to jedyni uczniowie z naszego powiatu, którzy uzyskali tytuł laureata Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2020/2021.

Gratulujemy Igorowi i Mai oraz życzymy im kolejnych matematycznych sukcesów. Jest jeszcze wiele matematycznych problemów do rozwiązania.

Igorze i Maju, jesteśmy z Was bardzo dumni!

A.M-N

Data dodania: 2021-03-26 19:42:54