NAGRODY ZA TALENCIAKI

NAGRODY ZA TALENCIAKI!!!?
Właśnie otrzymaliśmy pierwsze nagrody za TALENCIAKI zebrane w akcji „Szkoły pełne talentów” prowadzonej przez Lidl. Zaangażowanie naszych „zbieraczy” było ogromne, za co serdecznie dziękujemy.
Otrzymaliśmy:
1. Bogaty zestaw przyborów plastycznych wysokiej jakości, idealny do grupowej pracy podczas zajęć szkolnych.
2. Wszechstronny zestaw materiałów do rysowania, scrapbookingu, tworzenia kartek okolicznościowych, wycinania elementów i tworzenia z nich różnych konstrukcji.
3. Zestaw do oczyszczania wody
Uczniowie dowiedzą się, jak woda jest filtrowana i oczyszczana, przeprowadzając własne doświadczenia. Zobaczą właściwości filtrujące różnych substancji, takich jak piasek czy węgiel aktywny.
Kolejne nagrody już do nas jadą, a my nie przerywamy akcji, która trwa do 13 listopada!!!!
Jeśli ktoś chciałby nas jeszcze wesprzeć prosimy o zeskanowanie talenciaków na nasze konto lub wrzucenie ich do pudełek w szkole!
Wspólnie zebraliśmy do tej pory 7️⃣4️⃣0️⃣8️⃣ talenciaków !!!
Bardzo dziękujemy za wszystkie kupony i prosimy o kolejne!
W A Ż N E D A T Y !
Sklepy będą wydawać talenciaki już tylko do 1️⃣3️⃣ listopada, ale można skanować je do szkolnej puli do 2️⃣0️⃣ listopada!
Data dodania: 2022-11-08 19:25:19
Data edycji: 2023-06-23 11:22:48