W dniach 22–23 czerwca odbyły się Mistrzostwa Województwa w Siatkówce Plażowej rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Były to ostatnie zawody sportowe w bieżącym roku szkolnym.
Naszą szkołę reprezentowali:
Adrian Kościółek i Maciej Pawlak, którzy po znakomitej grze zajęli wysokie 4. miejsce w województwie!
Maja Chorążewska i Oliwia Szwed, które zakończyły rywalizację na 10. miejscu
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych w przyszłym roku szkolnym!
Opiekunkami zespołu były Ewa Bohdaniec i Hanna Grzegrzółka.