Czcionka:

A+A-

Kontrast:

MIKOŁAJKOWA MAGIA...

MIKOŁAJKOWA MAGIA...

...ogarnęła naszą szkołę w dniu dzisiejszym. Korytarze i sale wypełniły się gośćmi szukającymi świątecznej atmosfery, która wyzierała z każdego zakątka, a atrakcji nie brakowało.

 "Święta z SP2" zaczęły się występami w sali gimnastycznej; wystąpiły: kl. 5g, 6f, chórek klas 1-3 p. Doroty Gąsior, grupa taneczno- wokalna p. Irminy Łachacz. Całość przygotowała i prowadziła p. Sylwia Gajewska. 
W końcu przybył do nas długo oczekiwany Święty Mikołaj, którego pięknie powitali zgromadzeni w sali uczniowie, ich opiekunowie i nauczyciele. Później można było zrobić sobie zdjęcie z naszym gościem z Północy.

Na chętnych czekało również mnóstwo innych niespodzianek, m.in.: Mikołajkowe kino, Balonowa figurki, Robotyka, Mikołajkowa fotobudka, dekorowanie i jedzenie pierniczków, malowanie twarzy, kiermasz przepięknych ozdób wykonanych przez dzieci wspólnie z bliskimi, własnoręczne robienie kart, ozdób świątecznych, bransoletek, zakładek do książek, bałwanków, zdobienie eko- toreb, rozkoszowanie się przepysznymi pierogami, chlebkiem ze smalcem i kiszonymi ogórkami czy rozpływającymi się w ustach domowymi wypiekami mam i babć uczniów SP2. W jednej z sal uczniowie kl. 5c zbierali fundusze dla podopiecznego z fundacji "Kasisi", którego zaadoptowali, sprzedając m. in. przepięknie ręcznie wykonane karty bożonarodzeniowe. W sali gimnastycznej można było sprawdzić się na torze przeszkód i pokonać bałwana, zdobywając medal Mikołaja.

Napracowali się nasi UCZNIOWIE, ich RODZICE, NAUCZYCIELE i PRACOWNICY SZKOŁY! Wszystkim serdecznie DZIĘKUJEMY za włożony wysiłek, czas i uśmiech.

Mamy nadzieję, że spędzone z nami chwile na długo zapadną w pamięć odwiedzających, towarzysząc im aż do świąt Bożego Narodzenia. Niech spokój, dobro i piękno zagoszczą we wszystkich SERCACH... 

MBodnar

Data dodania: 2019-12-07 12:26:58
Data edycji: 2020-08-27 15:21:13
Ilość wyświetleń: 633
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej