Mikołajki w ZAZ-ie

Mikołaj zorganizował klasie 3b czas trochę mniej tradycyjnie, bo w Zakładzie Aktywności Zawodowej, gdzie klasa otrzymała zamiast paczek, potężną dawkę życzliwości, sympatii oraz edukacyjnej i twórczej zabawy z gliną. Na początku wizyty dzieci, dzięki Pani Justynie R., poznały cel i zasady działania zakładu oraz jego wspaniałych pracowników. Mogły przyjrzeć się ich pracy z bliska, poćwiczyć i pobawić się w sali rehabilitacyjnej oraz zrelaksować w strefie ciszy, gdzie cierpliwie czekały na główną mikołajkową niespodziankę, którą były warsztaty ceramiczne. Poprowadziły je miłe i doświadczene Panie: p. Anna i p. Małgorzata, które krok po kroku dzieliły się swoją wiedzą i wprowadzały Bystre Rekiny w praces pracy z gliną. Swoją pomocą wspierały uczniów także drogie mamy p. Kinga i p. Aleksandra. Na twórczą pracę dzieci zerknął również sam Pan Dyrektor ZAZ-u, który poczęstował wszystkich mikołajkowym cukierkiem. Jednym słowem było ślicznie, klimatycznie i fantastycznie. Za gościnność i warsztaty Wszystkim uczniowie podziękowali i wór pięknych wrażeń ze sobą zabrali.

BR

Data dodania: 2023-12-11 14:37:17