Mikołaje są wśród nas - spotkanie międzypokoleniowe

Uczniowie klasy 2a zostali zaproszeni na mikołajkowe spotkanie pokoleniowe do Centrum Aktywności Lokalnej. Zaprosiły nas Panie z grupy tanecznej "Szalone" z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Goleniowie w ramach projektu “Mikołaje są wśród nas”- sfinansowanego przez Goleniowski Fundusz Aktywizacji Seniorów. Były tańce mikołajowe, piosenki oraz poczęstunek przy wspólnym stole. Specjalnym gościem  był oczywiście Mikołaj, na którego wszystkie dzieci bardzo czekały. Obdarowywał on każde dziecko słodkim upominkiem. Dzieci natomiast podarowały organizatorom spotkania własnoręcznie wykonane kartki świąteczne. Zabawa była przednia!

Klasa 2a bardzo dziękuje za zaproszenie i wspaniale spędzony czas.

Szczególne podziękowania dla Pań Łucji Czarnackiej i Barbary Letniów.

A.K.

Data dodania: 2022-12-22 18:44:57